חוזרת מהולנד

מופע סטנדאפ בליווי סיפור אישי  "חוזרת מהולנד" מצחיק, מרגש, מרתק ומעצים את הזהות היהודית והנשית.

התוכנית מותאמת לקהל היעד, תוך שהיא מגוללת את סיפורה האישי על עולם הזוהר, ההצלחות וההתרחקות מהיהדות, החופה, חזרתו בתשובה של בעלה, הקשיים בזוגיות...עד- ל"סוף הטוב" .

סמדר מציגה קטעי סטנדאפ בנשאי: זוגיות, חינוך ילדים, חמות ועוד.. סמדר שרה שירים תוך כדי המופע בשירה איכותית ומקצועית וגם תציג מצגת יפה הקשורה לסיפור.

סמדר שולטת בשפה העברית, האנגלית וההולנדית ומשלבת שירים חסידים שירים ישראלים ושירים בשפה האנגלית. המופע מותאם לקהל היעד ולבקשת מארגנת הערב.

המופע מתחיל בהולנד 1940 בחג החנוכה, חג הנסים והניפלאות, החג שבו הטרגדיה המשפחתית נהפכת לנס החנוכה סבתא שלה מקבלת מכתב זימון לתיאטרון ההולנדי, הסבתא הבינה שהולך להיות רע והרגישה שהיא צריכה להציל את התינוקת שלה מהנאצים . היא מסרה אותה לאימוץ אצל הקצב השכונתי ומשם התינוקת נמסרה לזוג חסידי אמות עולם שהיו חשוכי ילדים וגידלו אותה כילדתם. בהמשך התינוקת שהפכה לנערה, מגלה את מוצאה היהודי והיא מחליטה לעלות לארץ כדי לדעת יותר על יהדותה. שם היא מתחתנת עם יהודי ממוצא מצרי והם מקימים משפחה, בתם הבכורה, סמדר שלימים תהפוך להיות כוכבת בהולנד, הארץ שבה כל משפחתה של סמדר מצד האימא ניספתה בשואה.

בהמשך סמדר מספרת על ילדותה בהולנד ובישראל  ובסופו של דבר היא עוברת לגור בהולנד כדי להגשים את חלום הילדות שלה, להיות כוכבת תיאטרון וטלוויזיה. וכך החלום לא איחר להתגשם וסמדר נהפכה להיות שחקנית תיאטרון  וטלוויזיה וזמרת. בהמשך סמדר מספרת על כל המחזות זמר מברודווי שבהם שיחקה ושרה קיטעי שירה יפהפים. בהמשך סמדר מספרת על התרחקותה מיהדותה וממשפחתה עד ליום שבו היא הוזמנה למסיבת חנוכה ושם היא פוגשת בחור יהודי ישראלי ולאחר 3 חודשים הם מתחתנים ומקימים משפחה.

לזוג נולדים 2 ילדים , דנאל ואליענה. קשריה עם הוריה התחדשו. בהמשך היא מספרת על חזרתו בתשובה של בעלה והקונפליקטים שזה יצר בחיי הנישואים שלהם ולאחר זמן מה סמדר חוזרת לשורשיה והופכת להיות בעלת תשובה. ובפסח 2009 הם עולים לארץ ומתגוררים באשדוד. ילדיהם לומדים בחינוך התורני והיא שעזבה קריירה של כוכבת בהולנד, מופיעה רק בפני קהל נשים. במופע היחיד שלה סמדר מציגה קיטעי סטנדאפ מצחיקים בנושאים של: הורים, חינוך ילדים, זוגיות ועוד. במופע היא שרה שירים מקוריים שלה וכן שירים יהודים.

 עדכונים בקרוב!